Protetyk Słuchu w Afryce

Chcemy by niesłyszące dzieci z Madagaskaru zaczęły słyszeć, usłyszały głosy swojej mamy, rodzeństwa, znajomych, by mogły nauczyć się mówić. To wszystko jest możliwe. Mamy chętnych do wyjazdu specjalistów i pozyskany od firm sprzęt. Brakuje nam tylko środków na pokrycie kosztów podróży naszych wolontariuszy.

50zł 100zł 300zł

Minimalna suma: 1,00 

Kategoria:

W Europie od dawna dysponujemy szerokimi możliwościami, aby pomagać niesłyszącym dzieciom. W Afryce są one niestety zepchnięte na margines życia społecznego.

Chcemy by dzieci, którym zamierzamy pomóc miały możliwość rozwinąć swoje umiejętności i mogły nauczyć się funkcjonować w społeczeństwie bez poczucia odizolowania.

Protetyk Słuchu w Afryce

Co mogę zrobić aby pomóc?

Dzięki naszym sponsorom i zaprzyjaźnionym firmom posiadamy sprzęt diagnostyczny i aparaty słuchowe. Mamy też specjalistów gotowych wyjechać, aby nieść pomoc niesłyszącym dzieciom. Potrzebujemy jednak środków na zorganizowanie wyprawy dla wolontariuszy. Możesz nam w tym pomóc.

Wyjazdy polskich protetyków słuchu, które udało nam się zrealizować
dzięki wpłatom!

Wyjazd protetyków słuchu – dr Olgierda Stielera, Agnieszki Łukanowskiej oraz Michała Tomczaka do szkoły dla głuchoniemych w Kamerunie – Zobacz Fotorelację

Wyjazd protetyków słuchu – dr hab. prof. UMP Doroty Hojan-Jezierskiej, dr Olgierda Stielera i Agnieszki Łukanowskiej oraz fizjoterapeuty Edyty Wdowiak do szkoły dla głuchoniemych w Kamerunie – Zobacz Fotorelację

Podziel się tematem z innymi!