Misje Medyczne

Nasi lekarze leczą w miejscach, o których świat wolałby zapomnieć…

Miasteczko Ching’ombe w Zambii. Do najbliższego dentysty trzeba stąd jechać ok. 250 km. W porze suchej droga zajmuje przynajmniej kilka godzin, w porze deszczowej często jest zupełnie nieprzejezdna. Niezależnie od pogody większości mieszkańców i tak nie stać na wyjazd do dużego miasta. Ludzie żyją więc z uciążliwym bólem…  Z pomocą przychodzą im nasi dentyści.

Pacjenci z Maganzo w Tanzanii muszą przejechać 1 050 km aby wykonać specjalistyczne badania kardiologiczne. Taka wyprawa to dla niektórych wydatek porównywalny z przeżyciem całego miesiąca! Nasi kardiolodzy szkolą lokalny personel, tak aby mógł pomagać chorym na miejscu. Regularnie wyjeżdżają do Tanzanii aby diagnozować najbardziej skomplikowane przypadki. Dla wielu pacjentów pomoc z Polski to jedyna szansa na uratowanie życia i zdrowia.

W Afryce jest wiele miejsc, w których ludzie nigdy nie spotkali lekarza. Wielu umiera mogąc liczyć jedynie na pomoc szamanów lub czekając na cud.

Pomóż przekazując dowolną kwotę na organizację misji medycznych lub wesprzyj wybrany projekt.

Dzięki Tobie możemy stale podnosić poziom opieki stomatologicznej w Afryce.

Pomóż zorganizować wyjazd polskich kardiologów do Tanzanii, aby mogli leczyć pacjentów i szkolić miejscowy personel medyczny.

Wspomóż poznańskich okulistów w niełatwej walce z zaćmą. Razem możemy przywrócić wzrok setkom niewidomych.

Podaruj afrykańskim mamom wyprawkę dla ich nowonarodzonych dzieci, pieluszki oraz natłuszczające mydełko.

Pomóż zebrać środki na wyjazd specjalistów oraz transport sprzętu medycznego do Kamerunu.

Dzięki Tobie możemy stale podnosić poziom opieki stomatologicznej w Afryce.