Dołącz do naszych Patronów

Dziękujemy, że jesteś z nami.  Stałe zaangażowanie osób takich jak Ty pozwala nam na ciągłą i skuteczną realizację naszej misji: 

“Pomagamy chorym w miejscach, o których świat wolałby zapomnieć… Wspieramy Misjonarzy, którzy ratują ich życie!”. Działamy na rzecz najuboższych mieszkańców świata.

Dzięki regularnym wpłatom naszych Patronów, możemy nieść realną pomoc wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna. Stałe przelewy pozwalają nam zaplanować długofalowe wsparcie, jak również działać i nieść pomoc  natychmiast, gdy zachodzi taka potrzeba. Możemy pomagać ofiarom konfliktów, kataklizmów czy też  wojen kiedy tego najbardziej potrzebują. Dzięki naszym Patronom działamy na rzecz najbardziej potrzebujących.

Dotychczas wpłaty naszych Patronów pozwoliły nam skutecznie działać m.in. w  Zambii, Kenii, Kamerunie czy też Republice Środkowoafrykańskiej.

Pomogliśmy już tysiącom ludzi w 52 krajach. 

Co należy zrobić, żeby dołączyć do grona Patronów?

  1. Wypełnij poniższy formularz – dzięki temu będziemy mogli na bieżąco informować Cię o postępach w naszej akcji i o nowych akcjach, do których będziemy Cię zapraszać. I oczywiście o tym, jak dysponujemy otrzymanymi od Ciebie pieniędzmi.
  2. Ustaw stałe zlecenie przelewu, w kwocie jaką uznasz za stosowną: